100% arabika Cuba Turquino Lavado AIRAC Limited

Kód: 208
299 Kč 260 Kč bez DPH
Vyprodáno

Když se řekne Kuba, každý si vybaví především skvělé doutníky, rum. Ale na Kubě se pěstuje také opravdu skvělá káva světové kvality! Kvalitní půda a příznivé klima umožňuje kávovým zrnům dozrát do skvělé chuti!

 

Káva na českém trhu není vždy k dostání a proto jsme rádi, že tato zásilka doletěla k nám a my vám ji tak můžeme nabídnout v naší limitované edici AIRAC. Káva je hořká, nekyselá, s bohatým aroma! Vychutnejte si ji tak, jak ji máte rádi, nebudete litovat! Místní trh na Kubě je omezený na osobu a každých 15dní. Vy si naštěstí této kávy můžete dopřát, kolik chcete. Ale jen do vyprodání této várky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cuba Turquino Lavado


Region: Lavado
Nadmořská výška: 1312ft-2952ft MSL
Odrůda:  Arabica
Zpracování: mokré 

Chutě: čokoláda, oříšky, karamel

Káva pochází z plantáží, kde se snaží o co nejpřírodnější zemědělské postupy a zachování tradic. Skvěle vyvážená kořeněná chuť s dlouhotrvajícím dozvukem. V chuti je možné rozpoznat i tóny chuti charakteristické pro kubánské doutníky. Středně praženo. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.25 kg

OKCOFFEE je značka zaměřená na produkty spojující kávu a letecké prostředí. Název vznikl především jako odkaz na imatrikulaci letadel zapsaných v českém rejstříku. 

Základem každého produktu OKCOFFEE je kvalita a užitná hodnota. Takovému produktu pak dáváme stylovou tvář, kterou ocení především piloti, letečtí nadšenci a jiní přátelé letectví.  

OKCOFFEE to je kvalitní káva a příslušenství pro přípravu a pití kávy. Naše produkty díky svému jednoduchému a čistému designu poslouží také jako dárek pro různé příležitosti.

Nechte se vynést do kávového nebe s OKCOFFEE!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz